Atribuită Cumpărare directă

SERVICII VERIFICARE SI REGLARE GEOMETRIE DIRECTIE 16"- 21", Tubeless, SUV, autoutilitare, 4x4 SERVICIUL CUPRINDE: VERIFICARE SI REGLARE GEOMETRIE DIRECTIE PENTRU 1 AUTO MENTIONAT MAI SUS / BUC = 1 BUC X 126.050 LEI = 126.050 LEI.

Număr anunț
DA25076620
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI 16468149)
Furnizor / câștigător
NURVIL TUNING SRL (CUI 15903929)
Cod CPV
50116500-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126,05 RON
Valoare atribuită
126,05 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
21.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126,05 RON

din 126,05 RON estimat