Atribuită Cumpărare directă

1)Manseta adult circumferinta 23-33 cm pentru defibrilator Corpuls 3. 2)Manseta adult pt picior circumferinta 38-50 cm pentru defibrilatorul Corpuls 3

Număr anunț
DA25085602
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI 9434372)
Cod CPV
33124130-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.206 RON
Valoare atribuită
1.206 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
20.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.206 RON

din 1.206 RON estimat