Atribuită Cumpărare directă

Mobilier spații didactice - FICPM 1.Dulap depozitare tip bibliotecă cu vitrina, dimensiuni 600 x 450 / h=2200 mm -2 buc 2. Dulap depozitare, dimensiuni 1000 x 470 / h = 800 mm, echipat cu 2 uși pline și 4 sertare pe mijloc- 1 buc 3. Dulap depozitare tip vestiar, dimensiuni 600 x 450 / h=2200 mm – 1 buc 4. Cuier placă perete cu raft, dimensiuni h = 1500 x 800 x 200 mm – 1 buc 5. Birou, dimensiuni 1500 x 600 x h = 790 mm, cu blat 36 mm – 1 buc 6. Birou, dimensiuni 1300 x 800 x h = 790 mm, cu blat 36 mm + ABS – 1 buc

Număr anunț
DA25085050
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
Furnizor / câștigător
MCM DESIGN SRL (CUI 10543225)
Cod CPV
39122100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.400 RON
Valoare atribuită
5.400 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
21.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.400 RON

din 5.400 RON estimat