Atribuită
Cumpărare directă
Conform ofertei 7267/03.02.2020 Servicii de evaluare în vederea recertificării sistemului de management al calității conform ISO 9001:2015 a următoarelor servicii: servicii medicale spitalicești și în ambulatoriu, servicii medicale de urgență, paraclinice, explorări funcționale și de laborator, cercetare medicală, anatomie patologică ți prosectură, servicii farmaceutice, transport medical, servicii conexe actului medical, servicii medicale de radiologie și imagistică medicală, servicii medicale de radioterapie, servicii medicale de scintigrafie prin administrarea unei substanțe radiofarmaceutice (radioizotopi), servicii medicale de anestezie și terapie intensivă, explorări funcționale, servicii medicale de recuperare, servicii medicale de reumatologie și balneologie.
- Număr anunț
- DA25099694
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
- Furnizor / câștigător
- CERTIND SA (CUI 15502676)
- Cod CPV
- 79132000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.500 RON
- Valoare atribuită
- 9.500 RON
- Data publicării
- 21.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.