Atribuită Cumpărare directă

Electrod neutru de unica folosinta, cu suprafata impartita (tip split), acoperita cu hidrogel polimer hidrofil, cu adezivitate crescuta si rezistenta electrica scazuta. Forma rectangular si suprafata 215 cm2. Perfect compatibil cu electrogeneratoarele ValleyLab

Număr anunț
DA25017330
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Cardiovasculare "Prof.Dr.C.C. Iliescu (CUI 4203628)
Furnizor / câștigător
ARTISANA MEDICAL SRL (CUI 22742850)
Cod CPV
32442100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.700 RON
Valoare atribuită
1.700 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.700 RON

din 1.700 RON estimat