Atribuită Cumpărare directă

Montaj TEU USA PVC - SECTIE RADIOLOGIE Demontaj / Montaj usa 8 buc x 60 lei =480 lei TEU USA 12m x 100 lei= 1200 lei Bagheta geam termopan 16 buc x 20 lei = 320 lei TACOTI 16buc x 10 lei= 160 lei Debitare baghete termopan 48 buc x 9 lei = 432 lei Debitare panel 8 buc x 12lei= 96 lei Reglaj usa 8 buc x 15 lei= 120 lei

Număr anunț
DA25032116
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean Giurgiu (CUI 4352620)
Furnizor / câștigător
MARLENE COM SRL (CUI 17643000)
Cod CPV
45421000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.808 RON
Valoare atribuită
2.808 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.808 RON

din 2.808 RON estimat