Atribuită Cumpărare directă

ELECTROZI SUPERBAZ 2.5X350MM (4.5KG 230BUC) 1X58.82 SURUB FIXARE WC M6X75MM (2BUC) 1X1.68 LACAT ETS 50MM 2X6.72 MANSON WC 32MM 1X12.61 ROTOR BOSCH 2-26 7T 1X67.23 CARBUNI 5 2X4.2 Manopera/Reparatii 1X16.81 DIBLU PLASTIC 10X50MM 30X0.13 HOLSURUB LEMN 5X60MM 30X0.15 SACI RAFIE 50L 30X0.84 SAC POLIETELENA 97X1.01 SAC ARMAT 95X55CM 20X1.26 STECHER 16A/250V 1X7.56 MANUSI LATEX CU POLIESTER 10/XL 20X3.36 FIERASTRAU PT BETON 34T 660MM 1X46.22 GALEATA PLASTIC 20 L 2X6.72 BATERIE ALCALINA LR06 48X2.27

Număr anunț
DA25035129
Autoritate contractantă
Serv.Public Directia Întretinerea, Repararea Patrimoniului Consiliului Local, Serv. Iluminat Public, Dezapezire Resita (CUI 15082947)
Furnizor / câștigător
C.D.A. BAICAL 2003 SRL (CUI 16083509)
Cod CPV
44316510-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
579,14 RON
Valoare atribuită
579,14 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

579,14 RON

din 579,14 RON estimat