Atribuită
Cumpărare directă
domestos 750gr - 3 buc x 6.82 lei odorizant bazin - 5 buc x 10.92 lei solutie geam 1L - 3 buc x 6.11 lei detergent pardoseli 5L - 1 buc x 20.89 lei hartie igienica 3str, 24 role/bax - 6 baxuri x 14.67 lei pronto 300ml - 3 buc x 11.86 lei saci 35L - 5 buc x 2.65 lei prosoape hartie 450 foi - 6 role x 9.07 lei sapun lichid 5L - 1 buc x 16.37 lei cif 500g - 1 buc x 6.22 lei mop 250g - 3 buc x 3.93 lei clipboard A4 simplu - 2 buc x 2.70 lei
- Număr anunț
- DA25096125
- Autoritate contractantă
- Comuna Pui (CUI 4374059)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 345,33 RON
- Valoare atribuită
- 345,33 RON
- Data publicării
- 21.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.