Atribuită Cumpărare directă

PACHET DIVERSE ALIMENTE PULPA VITA F OS VACUUM;CEAFA PORC F OS;OASE VITA PT SUPA;OASE VITEL CU MADUVA;35G MAGURA PRAJ CACAO/ALUNE;30G MILKA CHOCO WAFER

Număr anunț
DA25085410
Autoritate contractantă
LICEUL DE ARTE SIGISMUND TODUTA (CUI 4374725)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.287,30 RON
Valoare atribuită
1.287,30 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
20.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.287,30 RON

din 1.287,30 RON estimat