Atribuită
Cumpărare directă
Capacitate 16 litri Material PP.PE Presiune de lucru maxim 5 bari Greutate 6 kg Lance din inox Lance extensibila 65-110 cm Jet reglabil ceata / jet Baterie 12V 8A - autonomie 4-5 ore de lucru continu Acumulatorul pompei are o autonomie de aproximativ 10-15 plinuri la o singura incarcare Se livreaza cu: - regulator de presiune - incarcator acumulator - recipient de masurare lichid
- Număr anunț
- DA25018151
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Bucuresti Rahova (CUI 9941693)
- Furnizor / câștigător
- MAGNET CENTER S.R.L. (CUI 24813531)
- Cod CPV
- 42996100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 155,46 RON
- Valoare atribuită
- 155,46 RON
- Data publicării
- 11.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.