Atribuită Cumpărare directă

IMUNOGLOBULINA ANTI-RABICA UMANA Forma Farmaceutica SOL INJ. Concentratia 150 UI/ml Cod ATC J06BB05 Actiune Terapeutica IMUNOGLOBULINE IMUNOGLOBULINE SPECIFICE Prescriptie PRF Ambalaj Flacon x 2 ml sol. inj. Termen de valabilitate: 31.09.2021

Număr anunț
DA25021997
Autoritate contractantă
Spital Municipal Vulcan (CUI 4469019)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI 11653560)
Cod CPV
33651500-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.530 RON
Valoare atribuită
1.530 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
11.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.530 RON

din 1.530 RON estimat