Atribuită Cumpărare directă

• Masă de joc cu 15 jocuri multigame, sertar pentru depozitare, MDF 4 x masă de joc (fotbal, biliard, hochei și shuffleboard) • 22 x figuri de joc (fotbal), 2 x poartă • 1 x set de bile de biliard, 1 x triunghi, 1 x perie, 2 x tac, 2 x cretă • 2 x glisor manual, 2 x puc 2 x rachetă de tenis, 1 x plasă de tenis, 2 x minge de tenis • 1 x set de jaloane, 1 x mingi de bowling (jucărie) • 6 x puc de shuffle • 1 x set de piese de șah • 1 x set de piese pentru damă • 1 x set de cărți de joc • 2 x tijă de hochei • 4 x potcoavă • 6 x inele • 1 x set de bastoane pentru mikado • 1 x coloană • 1 x set de mingi • 2 x minge de fotbal • 4 x buzunare de depozitare • 1 x material de montare • manual (limbi: romana, germană, engleză) • Dimensiuni (fotbal): aproximativ 125 x 85 x 97 cm (lxÎxA) • Dimensiuni (fără fotbal): aproximativ 105 x 71 x 58 cm (lxÎxA) • Dimensiunile suprafeței de joc: aproximativ 105 x 58 cm (lxÎ) • Greutate: aproximativ 39 kg

Număr anunț
DA25085652
Autoritate contractantă
COMUNA PREJMER (CUI 4688701)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
Cod CPV
37461220-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.447 RON
Valoare atribuită
1.447 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
20.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.447 RON

din 1.447 RON estimat