Atribuită
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE DE CONSTRUCTII: ADEZIV MOCHETA FLOORING 12KG 20 5009284 CN68 25 KG SAPA AUTONIVELANTA CERESIT 30 5010365 SAPA BAUMIT SOLIDO E 225 30 KG 40 7007880 FOLIE PROTECTIE 0,007MM 5X4M LT07660 50 5012028 TRAFALET SAPA HOLZER 25CM DINTI 14MM,712
- Număr anunț
- DA25028088
- Autoritate contractantă
- ORASUL VLAHITA (CUI 4245224)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 538,96 RON
- Valoare atribuită
- 538,96 RON
- Data publicării
- 12.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.