Atribuită Cumpărare directă

HOLSURUB LEMN 4X45MM 10X0.05 DIBLU BETON 8X36MM 10X0.13 BURGHIU BETON BISPIRALAT SDS+ 8X210MM 1X9.24 COLTAR IMBINARE 40X40X22X2MM 649176 2X0.84 AUTOFORANT 6.3X100MM 2X0.42 REZERVA BRENER TAIERE 2X15.13 SMIRGHEL P40 2X2.52 SARMA GHIMPATA ZINCATA 2.2MM 1X73.11 DISC TAIERE INOX BOSCH 230X2MM 5X6.72 Electrozi Monolith rosii 3.2 buc 6X35.29 LANTERNA CAP 1X37.82 ELECTROZI SUPERBAZ 2.5X350MM (4.5KG 230BUC) 2X58.82 DISC TAIERE INOX BOSCH 230X2MM 10X6.72 ELECTROZI SUPERBAZ 3.2X350*MM (4KG,112BUC)1X58.82 BURGHIU METAL BOSCH 10.5MM 4X7.56 SURUB NEGRU CAP HEXAGONAL 10X80MM 20X1.18 SPRAY TEMAD VERDE 1X28.57

Număr anunț
DA25035022
Autoritate contractantă
Serv.Public Directia Întretinerea, Repararea Patrimoniului Consiliului Local, Serv. Iluminat Public, Dezapezire Resita (CUI 15082947)
Furnizor / câștigător
C.D.A. BAICAL 2003 SRL (CUI 16083509)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
734,56 RON
Valoare atribuită
734,56 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

734,56 RON

din 734,56 RON estimat