Atribuită Cumpărare directă

Prestari servicii curatenie de intretinere, birouri. Curatenia se va efectua o data pe saptamana, cu materiale, echipamente si personal propriu.

Număr anunț
DA25034571
Autoritate contractantă
AUTORITATEA ELECTORALA PERMANENTA (CUI 16460641)
Furnizor / câștigător
DAKOTA SECURITY SERVICE SRL (CUI 27665910)
Cod CPV
90900000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.149 RON
Valoare atribuită
6.149 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.149 RON

din 6.149 RON estimat