Atribuită Cumpărare directă

TONER CF 400A BUC 1 HARTIE COPIATOR A4 TOP 15 CAIET A4 DICT 60F BUC 10 TONER HP Q2612A BUC 1 TONER CANON T BUC 1 PANOU PLUTA 60X45 BUC 5

Număr anunț
DA25021359
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR1.CEFA (CUI 19592302)
Furnizor / câștigător
ARALDIKA S.R.L. (CUI 41261712)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
532,20 RON
Valoare atribuită
532,20 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

532,20 RON

din 532,20 RON estimat