Atribuită Cumpărare directă

SURFANIOS PREMIUM 5L - DEZINFECTANT PENTRU SUPRAFETE-16 BIDOANE ASEPTANIOS AD - Dezinfectant pentru aeromicroflora-30 LITRI PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA25019953
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Cronice Sebis (CUI 3861919)
Furnizor / câștigător
UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI 30410916)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.440 RON
Valoare atribuită
5.440 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.440 RON

din 5.440 RON estimat