Atribuită Cumpărare directă

Denumire: Notebook / Laptop DELL 15.6'' Vostro 3583 (seria 3000), FHD, Procesor Intel® Core™ i5-8265U (6M Cache, up to 3.90 GHz), 8GB DDR4, 256GB SSD, GMA UHD 620, Linux, Black, 3Yr CIS Cod producator: N3503VN3583EMEA01U, N3503VN3583EMEA_U Tip Notebook Tip garantie Carry In Service Platforma Vostro 3583 Categorie Business Display Diagonala 15.6 inch Rezolutie 1920 x 1080 pixeli Format Full HD Iluminare LED backlight Suprafata Anti-Glare Rata Refresh 60 Hz Procesor Producator Intel® Nume Intel® Core™ i5-8265U Processor (6M Cache, up to 3.90 GHz) Familie Intel® Core™ i5 din a opta generatie Whiskey Lake Model 8265U Nucleu Whiskey Lake Numar nuclee 4 Numar thread-uri 8 Frecventa 1,6 GHz Frecventa turbo max 3,9 GHz Smart Cache 6 MB Tehnologie 14 nm Procesor grafic integrat UHD 620 Putere maxima disipata 15 W Memorie Capacitate 8 GB Tip memorie DDR4 Sloturi RAM 2 Slot 1 8 GB Suport maxim 16 GB Stocare Solid State Disk Da Capacitate SSD 256 GB Tip SSD M.2 PCIe Placa Video Producator chipset Intel Seria GMA Model UHD 620 Suport DirectX 12 Da Placa video Integrata Unitate Optica Unitate optica Nu Altele Nu are unitate optica integrata Sunet Sunet HD Audio Boxe 2-way Microfon incorporat Da Putere boxe 2x 2 W Sistem Stereo Tehnologii Waves MaxxAudio Pro Altele Realtek ALC3204 Conectivitate LAN 10/100/1000 Mbps Wireless 802.11 ac Bluetooth 4.0 Porturi USB 2.0 1 USB 3.0 2 RJ-45 1 HDMI 1 VGA 1 Iesire audio 1x Combo Baterie Tip Li-Polymer Numar celule 3 Putere 42 Whr Dimensiuni Fizice Dim

Număr anunț
DA25021518
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Gorj (CUI 11334847)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100,42 RON
Valoare atribuită
2.100,42 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100,42 RON

din 2.100,42 RON estimat