Atribuită Cumpărare directă

Denumire MA Cant. UV -------------------------- -- -------- ---- KIT TRUSA SANIT.PT.POST.F BU 7 1 KARCHER WD3 ASPIRATOR MUL BU 1 1 CARMAX TRUSA SANITARA AUT BU 1 1

Număr anunț
DA25012679
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL TAMASI ARON (CUI 18488169)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
733,43 RON
Valoare atribuită
733,43 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
11.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

733,43 RON

din 733,43 RON estimat