Atribuită Cumpărare directă

DESCRIERE: Ata chirurgicala, nesterila, culoare alba, fire de poliamida papiota (batir) certificat CE, ISO 9001, avizat Ministerul Sanatatii. Lungime : 100 metri Numere : 5-10buc; 8-10buc, 9-10buc;10 -10buc prezenta tine loc de comanda ferma

Număr anunț
DA25020525
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
33141125-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400 RON
Valoare atribuită
1.400 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.400 RON

din 1.400 RON estimat