Atribuită Cumpărare directă

Hard disk extern Intenso 500GB MemoryCase negru 2,5'' USB 3.0 PN: C6714106 PN: 6021530 Garanție 24 de luni Tip hard disk (HDD) Standard (platan magnetic) Factor de forma 2,5 in Capacitate 500 GB Interfata USB 3.0 Viteza de rotatie (rpm) 5400 rot/min Capacitate memorie tampon 8 MB Viteza citire 85 MB/s Viteza de scriere 75 MB/s Sursa alimentare USB Informatii suplimentare Format fisier: FAT 32 Compatibil cu: MS Windows 98 SE / ME / 2000 / XP / Vista/ 7 Mac OS 10.x / Linux 2.4x - Accesorii suplimentare: cablu USB 3.0, manual Nu putem garanta faptul ca fisele de date publicate nu au lipsuri sau greseli. Daca aveti nelamuriri, contactati vanzatorul, deoarece descrierile gresite nu pot constitui o baza pentru plangeri.

Număr anunț
DA25036791
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE ÎN SILVICULTURA “MARIN DRACEA” (CUI 34638446)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
181,51 RON
Valoare atribuită
181,51 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

181,51 RON

din 181,51 RON estimat