Atribuită Cumpărare directă

Desmanol Pure - balsam pe baza de alcool pentru dezinfectia igienica si chirurgicala a mainilor, gata de utilizare- spectru larg de actiune- fara coloranti si arome, bland cu pielea- plus de protectie si ingrijire a pielii, datorita unei formule inovatoareAmbalaje disponibile: 100 ml, 500 ml, 1 litruProdus avizat de MS Producator: Schulke&Mayr GmbH, GermaniaPret: /flacon 1 litruFLACONUL NU ESTE PREVAZUT CU POMPA DOZATOAREPOMPA DOZATOARE - COD CPV 19520000-7 - PRODUSE DIN PLASTIC - PRET 6,50 LEI FARA TVA PREZENTA TINE LOC SI DE COMANDA FERMA VA RUGAM SA SPECIFICATI PE COLET IN ATENTIA DOMNULUI NEAGU DANIEL MAGAZIE POLICLINICII NR.2 TEL.0720065950

Număr anunț
DA25035935
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "DR. VALER RUSSU" LUDUS (CUI 4323543)
Furnizor / câștigător
INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.600 RON
Valoare atribuită
1.600 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.600 RON

din 1.600 RON estimat