Atribuită
Cumpărare directă
Vesta de salvare gonflabila rosie cu activare automata tip SIMI 150N-MK5. -catarama inchidere din otel inoxidabil si inel D - flotabilitate 150N - butelie gaz 1 buc x 33grame - mecanism umflare tip UML plus un tub manual pentru umflare - husa cu velcro pentru inchiderea dispozitivului de umflare - banda reflectorizanta cu certificare Solas - materialele folosite aprobate EN ISO 12402-7 - greutate minima utilizator 40Kg - circumferinta maxima piept utilizator 140cm PENALITATI: În cazul in care Furnizorul nu reuseste sa-si indepl.obligatiile asumate prin comanda, atunci Achizitorul are dreptul de a solicita, ca penalitati o suma echiv.cu 0,1% din oblig. nerealiaz.din pretul comenzii, pt. fiecare zi de intarziere,pana la indepl.efectiva a obligatiilor.Val.penalitatilor nu va putea depasi debitul initial pt. care s-a calculat. In cazul in care Achizitorul nu isi onoreaza obligatiile de plata in termenul convenit, Furnizorul are dreptul de a solicita, ca penalitati,o suma echivalenta cu 0,1% din plata neefectuata, pentru fiecare zi de intarziere. Valaoarea penalitatilor nu va putea depasi valoarea debitului initial pentru care s-au calculat
- Număr anunț
- DA25026968
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
- Furnizor / câștigător
- GEMA SAFETY S.R.L. (CUI 18034669)
- Cod CPV
- 35112000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.300 RON
- Valoare atribuită
- 5.300 RON
- Data publicării
- 11.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.