Atribuită Cumpărare directă

Oferta de prețuri pentru produsele de promovare solicitate în cadrul proiectului modernizare, dotare si construire anexa tehnica gradinita program prelungit comuna Drajna, judet Prahova

Număr anunț
DA25026375
Autoritate contractantă
COMUNA DRAJNA (CUI 2843973)
Furnizor / câștigător
NEGATIV MEDIA (CUI 14388248)
Cod CPV
22462000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.600 RON
Valoare atribuită
2.600 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.600 RON

din 2.600 RON estimat