Atribuită Cumpărare directă

Servicii in domeniul securitatii si sanatatii in munca : -Evaluare risc -Plan de prevenire si protectie -Instructiuni proprii SSM -Tematica de instruire -Executare instruire intoductiv generala ,la schimbarea postului de lucru si participarea la instruirea periodica -Cercetare accidente de munca -Determinarea locurilor de munca periculoase -Consultanta in relatia cu ITM,ETC

Număr anunț
DA25024338
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT VOINICEL (CUI 32040143)
Furnizor / câștigător
BUCUR VASILE STELIAN (CUI 25607700)
Cod CPV
79417000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat