Atribuită
Cumpărare directă
Producator: Brother Cod producator: TN2421 Nume produs: TN2421 SPECIFICATII TEHNICE Tip Cartus: Cartus Original Tehnologie: Toner Culoare: Black Capacitate (pag): 3000 Tip Echipament: Printer/MFP Echipamente: Brother DCP-L2512D, DCP-L2532DW, DCP-L2552DN, HL-L2312D, HL-L2352DW, HL-L2372DN, MFC-L2712DN, MFC-L2712DW, MFC-L2732DW, MFC-L2752DW
- Număr anunț
- DA25030899
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
- Furnizor / câștigător
- MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 757,50 RON
- Valoare atribuită
- 757,50 RON
- Data publicării
- 12.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.