Atribuită
Cumpărare directă
Broasca usa camin-60buc x 45ron=2700ron,Cilindru siguranta alama/buton+cheie-100buc x 69,90ron=6990ron;Balamale aruncatoare-50buc x 5ron=250ron;Balamale usa camin-40buc x4,60ron=184ron;Maner mobilier-30buc x 5ron=150ron;Broasca pe iala 90-20buc x 29,50ron=590ron;Maner+sild iala-20buc x 28ron=560ron;Cilindru siguranta 72 alama-30buc x 47,50ron=1425ron;Cilindru 90 usa PVC-20buc x 49,50ron=990ron;Broasca usa PVC-6buc x 48ron=288ron;Maner usa PVC-8buc x 47ron=376ron;Balamale usa batante-6buc x79,50ron=477ron. Total:14.980ron.
- Număr anunț
- DA25021568
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL COMPLEX CONSTRUCT S.R.L. (CUI 39111225)
- Cod CPV
- 44316510-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.980 RON
- Valoare atribuită
- 14.980 RON
- Data publicării
- 11.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.