Atribuită
Cumpărare directă
10400362 - Cornier otel, 50 x 50 x 5 mm ,cca 22,7kg/bara de 6ml Cornierul este un profil laminat din otel ce are o larga utilizare atat industriala cat si casnica. Elementul este potrivit pentru constructia oricarui tip de structura din otel, fie pentru cladiri comerciale sau rezidentiale, masini sau aparate. Datorita rezistentei sale poate fi folosit nituit, sudat sau utilizat ca piesa de imbinare pentru alte elemente. Are dimensiunile 50 x 50 x 5 mm Greutate: 22,7 kg/ bara Atentie! Acest produs necesita cantarire si se vinde doar la bara intreaga. Valoarea finala a comenzii poate sa difere usor fata de valoarea calculata pe site, in functie de incadrarea cantitatii intr-un numar intreg de bare. Diferentele de valoare se vor achita/ returna la livrare. Pentru detalii suplimentare va rugam sa va adresati consilierilor nostri la datele din pagina de Contact.
- Număr anunț
- DA25025952
- Autoritate contractantă
- S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44316400-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 137,54 RON
- Valoare atribuită
- 137,54 RON
- Data publicării
- 11.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.