Atribuită Cumpărare directă

Stativ microfon gooseneck, 15 mm diametru, conector 3/8'' mama, 3/8'' tata, lungime 300mm, otel

Număr anunț
DA25038089
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02456 (CUI 31971658)
Furnizor / câștigător
SENIA COMPANY 999 SRL (CUI 14165190)
Cod CPV
32342410-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
826,92 RON
Valoare atribuită
826,92 RON
Data publicării
13.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

826,92 RON

din 826,92 RON estimat