Atribuită
Cumpărare directă
Producator: Xerox Cod producator: 006R01463 Nume produs: 006R01463 SPECIFICATII TEHNICE Tip Cartus: Cartus Original Tehnologie: Toner Culoare: Magenta Capacitate (pag): 15000 Echipamente: Xerox WorkCentre 7120, WorkCentre 7120T, WorkCentre 7125, WorkCentre 7125T, WorkCentre 7220, WorkCentre 7220T, WorkCentre 7225, WorkCentre 7225T CARACTERISTICI FIZICEImpachetare: Single Pack
- Număr anunț
- DA25032356
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
- Furnizor / câștigător
- MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 459,80 RON
- Valoare atribuită
- 459,80 RON
- Data publicării
- 12.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.