Atribuită
Cumpărare directă
DETERGENT PT CURATAT GEAMURI,OGLINZI,PARBRIZE.CONTINE SUBSTANTE TENSIO ACTIVEANIONICE<5%,ALCOOL ETILIC 5-15%,PARFUM,COLORANT.AMB.LA 750 mlCU PULVERIZATOR. Rezerva mop bumbac/vascoza/sintetic XXL superabsorbant. SACI DIN POLIETILENA 50X60,50 BUCATI LA SET,REZISTENTI,CULOARE NEAGRA/albastra/alba Saci plastic 120l ptr. deseuri menajere negri rezistenti 10buc/set. SACI MENAJERI DIN POLIETILENA,240 LITRI PENTRU PUBELA ,CULOARE NEAGRA REZISTENTI.SET DE ,10 BUCATI. Odorizant DOMESTOS/BREF solid 3IN 1 cu suport pt. vas wc. Detergent pt. curatarea pardoselelor din lemn ,cantitate:750ml Superdegresant MEGLIO,deterg. cu putere mare de de degresare.Curata rapidaragazul,plita, cuptorul,filtrul hotei,vase metalice,vase sticla utilizate in cuptor,suprafete melaminate sau plastic,podele si pereti din ceramica.Contine IFN 5%,subst.tensioactive,fosfat,parfum,colorant.Amb. recip.750ml.prod. ABA ITALIA GEL DEZINFECTANT4IN1 AMBALAT LA 750 ML.SE FOLOSESTE PENTRU DEZINFECTAREA SUPRAFETELOR DIN BAI,WC-URI,,DISTRUGE IN PROPORTIE DE 99,99% BACTERIILE si MICROBII. SPRAY ANTISTATIC 300 ML.CURATA SI PROTEJEAZA SUPRAFETELE DIN LEMN,PLASTIC,MELAMINA SI ECHIPAMAMENTUL DE BIROU ,MONITOARELE,ETC Detergent 2in 1 Bonux 0,400kg DETARTRANT PE BAZA DE ACIZI;CONTINE SUB 0,2%SUBSTANTA TENSIOACTIVASI MAX 15%ACIZI ANORGANICI ELIMINA PIATRA SI RUGINA DE PE SUPRAFETELE CERAMICE,PORTELAN,MASE PLASTICE ALCOOL dezinfectanta ptr uz extern ,avizat de INSTITUTUL DE SANATATE PUPLICA cu aviz sanitar nr.107/EPI.INGREDIENTE:al
- Număr anunț
- DA25026425
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
- Furnizor / câștigător
- OVISO MARKETING SRL (CUI 5197079)
- Cod CPV
- 33631600-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.085,38 RON
- Valoare atribuită
- 1.085,38 RON
- Data publicării
- 11.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.