Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta este interesata sa achizitioneze 10 bucati policarbonat cu urmatoarele caracteristici 6 mm grosime, dimensiune 6ml x 2ml, de culoare fumiriu, necesar amenajarii si reamenajarii spatiilor verzi, respectiv pentru reabilitatea mobilierului uban, tinand cont de indeplinirea obligatiilor contractuale, precum si obiectului de activitate al subscrisei GREEN CITY VOLUNTARI SA.

Număr anunț
DA25036111
Autoritate contractantă
GREEN CITY VOLUNTARI SA (CUI 32314206)
Furnizor / câștigător
ABIS COMIMPREST SRL (CUI 4139649)
Cod CPV
44110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.600 RON
Valoare atribuită
4.600 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.600 RON

din 4.600 RON estimat