Atribuită Cumpărare directă

Medicamente cfp 12/11.02.2020

Număr anunț
DA25031777
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BIHOR (CUI 17091429)
Furnizor / câștigător
NERTERA FARM SRL (CUI 18154975)
Cod CPV
33661300-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
198,95 RON
Valoare atribuită
198,95 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

198,95 RON

din 198,95 RON estimat