Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cod UM Cantitate Pret vanzare Sano Paper Toilet Mini Jumbo 410G/120M - hartie igienica 120M 7290014004894 rola 62 5.2 Prosoape V verzi 250buc/set standard 16203 Buc 30 4.3 DERO - detergent automat 10KG det.10 Buc 2 64 DERO - detergent manual 10KG DLE155 Buc 2 55 Tablete cloramina 1Kg 300buc/cutie XTC1 Buc 2 61 IGIENOL - dezinfectant multisuprafete 750ml 5946004007520 Buc 10 15 Saci menaj ultra 240l/10buc - 12/cut. D42-SHRO-2510 Buc 10 8.5
- Număr anunț
- DA25025416
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic HENRI COANDA (CUI 4830023)
- Furnizor / câștigător
- SOFTROM GRUP SRL (CUI 16065251)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.046,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.046,40 RON
- Data publicării
- 11.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.