Atribuită Cumpărare directă

PULPE PUI SPATE 5KG TRANS CG, 17G COSMIN NEGRU MACINAT,8G COSMIN CIMBRU,8G DR OETKER SARE LAMAIE

Număr anunț
DA25033418
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "NICOLAE ROTARU (CUI 4618200)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.044,18 RON
Valoare atribuită
1.044,18 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.044,18 RON

din 1.044,18 RON estimat