Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectantul gel maini Aniosgel face parte din gama de produse elaborate de compania Anios, lider mondial pe segmentul dezinfectantilor medicali, si reprezinta un ajutor pentru dezinfectarea mainilor in centrele medicale, in spitale dar nu numai. Dezinfectantul gel pentru maini de la Anios este un produs performant, ce actioneaza imediat, distrugand o gama larga de bacterii, virusi si microbi.Bacterii: EN 13727,MRB si XRB conform standardului EN 13727 Micobacterii: EN 14348 Fungi: EN 13624 Virusuri: EN 14476: Poliovirus, Adenovirus, Norovirus MNV,HIV-1, PRV (surogat al HBV), BVDV (surogat al HCV), Rotavirus, Virusul herpetic, VRS, Rotavirus conform EN 14476. Dezinfectantul gel pentru maini Aniosgel nu se dilueaza, se utilizeaza ca atare, si este prezentat intr-un bidon cu pompita pentru o utilizare facila. Pompita ofera o cantitate suficienta de 3 ml pentru dezinfectarea corecta a mainilor. Săpunu lichide dezinfectant. Acțiune bactericidă și fungicidă Săpunul lichid are în compoziția sa un conținut ridicat de glicerină pentru protecția epidermei. Oxivir Spray este o solutie 3% gata de utilizat a produsului Oxivir, pe baza de oxigen activ, pentru curatarea si dezinfectarea tuturor suprafetelor lavabile, cu risc intermediar si redus din domeniul sanitar, a suprafetelor generale din insitutii publice si private si a suprafetelor de lucru din sectorul alimentar. Proprietati de baza • Formulare slab acida pe baza de peroxid de hidrogen • Spectru larg antimicrobian .
- Număr anunț
- DA25040453
- Autoritate contractantă
- Colegiul Tehnic "Ioan C. Stefanescu" Iasi (CUI 4701096)
- Furnizor / câștigător
- DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.159,05 RON
- Valoare atribuită
- 1.159,05 RON
- Data publicării
- 13.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.