Atribuită Cumpărare directă

Producator: Brother Cod producator: TN243BK Nume produs: TN243BK SPECIFICATII TEHNICE Tip Cartus: Cartus Original Tehnologie: Toner Culoare: Black Capacitate (pag): 1000 Tip Echipament: Printer/MFP Echipamente: Brother DCP-L3510CDW, DCP-L3550CDW, DCP-L3730CDN, DCP-L3770CDW, HL-L3210CW, HL-L3270CDW CARACTERISTICI FIZICEImpachetare: Single Pack

Număr anunț
DA25030997
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
Furnizor / câștigător
MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
172,40 RON
Valoare atribuită
172,40 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
17.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

172,40 RON

din 172,40 RON estimat