Atribuită Cumpărare directă

ULEI ELF 5W30 10 L - 279.83LEI. FILTRU ULEI - 33.61LEI. FILTRU COMB - 65.55LEI. FILTRU AER - 46.22LEI. FILTRU POLEN - 54.62LEI. PLACUTE FRANA FATA - 193.28LEI. PLACUTE FRANA SPATE - 184.87LEI.

Număr anunț
DA25040102
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
Furnizor / câștigător
AUTOSTREET CAR CENTER STL (CUI 35046361)
Cod CPV
34330000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
857,98 RON
Valoare atribuită
857,98 RON
Data publicării
13.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

857,98 RON

din 857,98 RON estimat