Atribuită
Cumpărare directă
ompletare sistem video existent cu cameră HDCVI dome KM200B, 1/2.7" 2 Megapixeli CMOS, Day/Night (ICR), Smart IR 20m, lentilă 3.6mm, 25fps@1080P (1 buc); convertor semnal video balun (2buc); alimentator 1A, tensiune iesire DC 12V; mufe Jack alimentare, 30cm; doza montaj, cabluri FTP si alimentare, manopera si transport incluse
- Număr anunț
- DA25046524
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU (CUI 2845508)
- Furnizor / câștigător
- S.G.S. ALERT SYSTEMS SRL (CUI 15265677)
- Cod CPV
- 32323500-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 414,50 RON
- Valoare atribuită
- 414,50 RON
- Data publicării
- 13.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.