Atribuită Cumpărare directă

Revizie intretinere( ulei motor, filtru ulei, filtru motorina, filtru habitaclu, filtru aer) inlocuit conducta vana EGR, inlocuit bieleta antiruliu stg. fata, inlocuit ars dr spate, inlocuit 2 cilindre frana, verificat eficienta franare, inlocuit lichid racire, inlocuit lamele stergator, inlocuit bec numar.

Număr anunț
DA25056226
Autoritate contractantă
DOMENIUL PUBLIC SI PRIVAT S.A. (CUI 27231643)
Furnizor / câștigător
DAREN AUTOMOBILE S.R.L. (CUI 15934070)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.904,29 RON
Valoare atribuită
2.904,29 RON
Data publicării
17.02.2020 00:00
Data finalizării
18.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.904,29 RON

din 2.904,29 RON estimat