Atribuită Cumpărare directă

EXECUTIE SI MONTAJ USA SI PANOU PLUMBAT Prezenta tine loc de comanda ferma

Număr anunț
DA25042358
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "SF. PANTELIMON" FOCSANI (CUI 4350505)
Furnizor / câștigător
HV SHIELDING SRL (CUI 18746098)
Cod CPV
45000000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.250 RON
Valoare atribuită
12.250 RON
Data publicării
13.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.250 RON

din 12.250 RON estimat