Atribuită Cumpărare directă

HP-213498 HP LASERJET PRO M12A CARTUS TONER ECO BOX NR.79A CF279A 1K COMPATIBIL 4 HP-213489 HP LASERJET PRO P1566 CARTUS TONER ECO BOX CE278A CRG-728 2,1K COMPATIBIL 2 HP-213499 HP LASERJET PRO M15A CARTUS TONER ECO BOX NR.44A CF244A 1K COMPATIBIL 2

Număr anunț
DA25046625
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA JUDETEANA DE DRUMURI SI PODURI (CUI 2749993)
Furnizor / câștigător
TOKO SRL (CUI 6118600)
Cod CPV
30125000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
149,80 RON
Valoare atribuită
149,80 RON
Data publicării
13.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

149,80 RON

din 149,80 RON estimat