Atribuită Cumpărare directă

1. Afis 50x70 cm, whiteback, tipar 4+0, tiraj 250, 8.50 lei +TVA/bucată, total 2125 lei+TVA 2. Diploma A4, dcm 300 g, tipar 4+0, tiraj 150, 1.50 lei+TVA/bucată, total 225 lei+TVA 3. Bannere și panouri podium, total 3537 lei+TVA BANNERE 6000x3400 cu buzunare sus-jos de 10 cm 6000x2400 cu buzunare sus-jos de 10 cm 4320x650 cu 3 capse pe m2 7300x650 cu 3 capse pe m2 7260x650 cu 3 capse pe m2 2910x650 cu 3 capse pe m2 4370x650 cu 3 capse pe m2 7360x650 cu 3 capse pe m2 7370x650 cu 3 capse pe m2 2750x650 cu 3 capse pe m2 Panouri 2000x200 forex 5mm cu autocolant cașerat 2000x400 forex 5mm cu autocolant cașerat 2000x600 forex 5mm cu autocolant cașerat 4. Carduri steaguri: 80x100 mm, carton dcm 300 grame, tipar policromie față, plastifiate mat față+verso, 0.90 lei+TVA, tiraj 15 5. Signalistica: A4, carton dcm 300 grame, tipar policromie față, plastifiate mat față+verso, 2.25 lei+TVA pe bucată. Tiraj 64

Număr anunț
DA25060247
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE GIMNASTICA RITMICA (CUI 15549520)
Furnizor / câștigător
BTL CREATIVE COMMUNICATION SRL (CUI 14774354)
Cod CPV
39294100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.044,50 RON
Valoare atribuită
6.044,50 RON
Data publicării
17.02.2020 00:00
Data finalizării
17.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.044,50 RON

din 6.044,50 RON estimat