Atribuită
Cumpărare directă
7pch ES-KOMPRESSEN Comprese nesterile in 12 straturi, 5x5 cm 3pch ES-KOMPRESSEN Comprese nesterile in 12 straturi,10x10 cm 10cut COSMOPOR I.V. - Plasture fixare branule, 8 x 6 cm 2cut COSMOPOR ADVANCE 10 x 8 cm 14cut COSMOPOR ADVANCE 7,2 x 5 cm 15cut SOFT ZELLIN - Tampoane impregnate cu alcool 5cut PAGASLING - Tampoane absorbante nesterile din tifon mar.3, dimensiune pruna 10cut OMNIPLAST 5 cm x 5 m 2cut COSMOPOR ADVANCE 15 x 8 cm 30cut Peha haft 12x20 60cut Peha Haft 6x4 3cut Omnifix 5x10 3cut Omnifix 10x10 OMNISTRIP 3 x 76 mm OMNISTRIP 6 x 38 mm
- Număr anunț
- DA25041982
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
- Furnizor / câștigător
- PAUL HARTMANN SRL (CUI 3102390)
- Cod CPV
- 33141119-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.120,25 RON
- Valoare atribuită
- 3.120,25 RON
- Data publicării
- 13.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.