Atribuită Cumpărare directă

RELEU ALTERNATOR 1BUC 193.27 RON INLOCUIT RELEU ALTERNATOR 252.10 RON

Număr anunț
DA25054679
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAIL KOGALNICEANU (CUI 4515328)
Furnizor / câștigător
CARSPA SRL (CUI 24242770)
Cod CPV
50112200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
445,37 RON
Valoare atribuită
445,37 RON
Data publicării
14.02.2020 00:00
Data finalizării
17.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

445,37 RON

din 445,37 RON estimat