Atribuită
Cumpărare directă
VWR ExoCleanUp FAST PCR reagent is a one-step PCR clean-up reagent for optimal sequencing results, consisting of a balanced combination of a heat-labile exonuclease I (HL-ExoI) and a recombinant shrimp alkaline phosphatase (rSAP). Designed to clean-up PCR products in 5 minutes No need for spin columns or magnetic beads Treatment improves downstream applications, such as DNA sequencing and SNP analysis
- Număr anunț
- DA25061569
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA PENTRU ZOOTEHNIE "PROF. DR. G.K. CONSTANTINESCU (CUI 4283511)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.200 RON
- Data publicării
- 17.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.