Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de internet DESCRIERE: Internet fix pe infrastructura fibra optica cu echipamente de ultima generatie flexibile si adaptate la necesitatile si cerintele institutiei: Locatie 1:Digi Net Business Garantat 500 Mbps,conectare direct pe IP ;pret 150 euro x 4.7642=714.63 lei fara tva Locatie 2:Digi Net Business Acces 1000 Mbps,conectare prin protocolul PPPoE;pret 17 euro x 4.7642=80.99 lei fara tva Total =795.62 lei/luna fara tva curs euro=4.7642 lei Contract pentru 10 luni incepand cu 01.03.2020.
- Număr anunț
- DA25061467
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA VASLUI (CUI 9793988)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.956,20 RON
- Valoare atribuită
- 7.956,20 RON
- Data publicării
- 17.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.