Atribuită Cumpărare directă

servicii de telefonie mobila, perioada 01 - 09 ian 2020 697,79 Lei+TVA

Număr anunț
DA25053791
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "MONITORUL OFICIAL (CUI 427282)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64210000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
697,79 RON
Valoare atribuită
697,79 RON
Data publicării
14.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

697,79 RON

din 697,79 RON estimat