Atribuită Cumpărare directă

SUR CAP HEX ZN ALB 933-6,8 8X50 19950G - 50 buc; Disjunctor tetrapolar 32A, 419920 Rx3 Disjunctor tetra- 2 buc; RX3 DISJUNCTOR 4P/C/20A 6kA (3)- 2 buc

Număr anunț
DA25045813
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01495 Cincu (CUI 4523231)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44531510-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
242,04 RON
Valoare atribuită
242,04 RON
Data publicării
13.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

242,04 RON

din 242,04 RON estimat