Atribuită
Cumpărare directă
BROASCA TERMOPAN BUC 1 28,57 28,57 CILINDRU 80 MM BUC 1 31,10 31,10 BURGHIU METAL 3 BUC 2 2,52 5,04 BURGHIU METAL 4 BUC 2 3,78 7,56 BURGHIU METAL 5 BUC 2 5,04 10,08 BURGHIU METAL 10 BUC 2 18,49 36,98 BURGHIU METAL 6 BUC 2 5,88 11,76 PH 2 BUC 4 2,10 8,40 PH 3 BUC 4 2,10 8,40 FOLIE 4.2 KG 8,60 7,56 65,02 ROBINET TRECERE 1/2 BUC 1 10,09 10,09 STUT BRONZ 1/2 BUC 2 4,20 8,40 PARA DUS BUC 1 11,77 11,77 COLIER FURTUN 25 BUC 2 1,26 2,52 FURTUN PVC 1/2 KG 1,12 10,09 11,30 VAR PASTA SAC 4 6,72 26,88 AMORSA 5L BUC 1 15,13 15,13 CILINDRU BROASCA 92 BUC 1 37,82 37,82 CUIER MD 45 BUC 11 4,62 50,82 ROATA ROABA BUC 1 27,73 27,73 PETECE LIPIT SET 1 2,10 2,10 DIBLU *6X60 BUC 50 0,21 10,50 DIBLU *8X60 BUC 50 0,34 17,00 VATA MINERALA BALOTI BAL 2 67,23 134,46 CEAS BUTELIE BUC 1 12,60 12,60 PACHET BROASTE YALA BUC 1 35,30 35,30 MULTIBAT SAC SAC 1 19,33 19,33 BURGHIU METAL 8 BUC 2 11,77 23,54 TOTAL= 670,20
- Număr anunț
- DA25093339
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Corabia (CUI 4286453)
- Furnizor / câștigător
- MONDO-MIXT SRL (CUI 1539080)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 670,20 RON
- Valoare atribuită
- 670,20 RON
- Data publicării
- 20.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.